Přihlášení uživatele

Celoroční provoz areálu
a činnost oddílů a odborů
T. J. SOKOL PŘEROV
jsou realizovány
za finanční spoluúčasti
statutárního města Přerova

Olomoucký kraj
finančně přispívá na provoz
areálu a činnost
oddílů a odborů
T. J. SOKOL PŘEROV

počítadlo.abz.cz

Taneční oddíl

Taneční oddíl T.J. Sokola Přerov

Foto: Vladimír Smékal

Taneční oddíl Sokola Přerov byl založen 1.7.2013. Oddíl se věnuje trénování společenských tanců, především standardních tanců (waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep), avšak do budoucna se chce věnovat i jiným tanečním stylům. Vedoucím tanečního oddílu je Bc. Lucie Pavlíková, která se společenskému tanci věnovala i závodně a společně se svým partnerem se jí podařilo vytancovat vrcholovou třídu A.

Taneční oddíl Sokola Přerov nabízí členům široké spektrum možností. Páry mohou v oddíle tancovat jen tak pro zábavu, ale i závodně. Členy našeho oddílu můžete tedy potkat na soutěžích po celé ČR, ale i na předtančení na nejrůznějších plesech a jiných akcích. Tréninky zahrnují jak pohybovou průpravu, tak individuální a samostatné lekce.

Do našeho tanečního oddílu rádi přijmeme všechny, kdo mají chuť si jen tak zatancovat, udržovat se v kondici či jen trávit čas v příjemné společnosti, bez rozdílu věku =-).

Created and programmed by Jakub Navařík 2013