Přihlášení uživateleCeloroční provoz areálu
a činnost oddílů a odborů
T. J. SOKOL PŘEROV
jsou realizovány
za finanční spoluúčasti
statutárního města Přerova


Olomoucký kraj
finančně přispívá na provoz
areálu a činnost
oddílů a odborů
T. J. SOKOL PŘEROV


počítadlo.abz.cz

Členové oddílu


Bc. Lucie Pavlíková
vedoucí oddílu

Jsem studentkou Filozofické fakulty Ostravské univerzity v Ostravě oboru český jazyk a německý jazyk – učitelství pro střední školy. Tanci se věnuji od svých 8 let, kdy jsem začala tancovat v taneční skupině Tazzi, poté T-Devils. Po absolvování tanečních kurzů jsem se věnovala závodně standardním tancům, v nichž jsem se svým tanečním partnerem vytancovala vrcholovou třídu A. Ve svém volném čase se dále věnuji přátelům, pečení, cestování nebo práci na zahradě.


Petr Douda
zástupce vedoucí oddílu

Tancuji rok a půl. Moje taneční partnerka je nejlepší a jmenuje se Adélka Zamazalová. Bez mé taneční partnerky by to nešlo. Mimochodem, je mi 26 let a jsem svobodný, nezadaný a bohatý. Bydlím v rodinném domě a sám. Z tanců mám nejraději waltz. Mezi mé koníčky patří loutkové divadlo, mé zaměstnání, sport, spaní, jídlo, sci-fi a komediální seriály (především zahraniční).


Ing. Jiří Petr
trenér oddílu

Jak říct něco o sobě několika větami? Napadá mě slavná věta Tonyho Starka z filmu Avengers: „Jsem génius, milionář, playboy a filantrop.“ Teď ale vážně. Tanci se věnuji od roku 2006. Svých největších úspěchů jsem dosáhl během studií v Brně, zde se mi podařilo vytančit třídu A ve standardních a B v latinsko-amerických tancích. V současné době se věnuji spíše lektorství, vedu taneční pro dospělé a semináře sportovního tance v Sokole Přerov, avšak na vlastní kariéru jsem dosud také zcela nerezignoval. Pouze taneční partnerka mi chybí. Co se týče dalších oblastí mého života, podrobnosti naleznete na mých osobních stránkách (http://www.jpetr.cz).


Adéla Zamazalová

V současné době jsem studentkou Gymnázia Jakuba Škody. Standardním tancům jsem se začala věnovat ihned po skončení tanečních kurzů. Tančení jsem se však věnovala i dříve. Čtyři roky jsem tančila břišní tance. Standard je jak pro mě, tak pro mého tanečního partnera, skutečně naplňující a snažíme se stále svou pílí zdokonalovat. Ve volné chvíli ráda vařím a peču, v zimním období lyžuji a s chutí si přečtu nějakou dobrou knížku.


Petr Štelcl

Jsem studentem Střední zdravotnické školy v Přerově oboru zdravotnický asistent. Ve svém volném čase hraji loutkové divadlo v Přerově, rád si zajdu ven s kamarády, rád fotografuju a rád si společně s někým zacvičím, protože samotného mě to nebaví (smích). Někdy v jarní dny miluji velké vycházky se svým psem. O prázdninách se nevyhýbám výletům spojené s turistikou.


Šárka Dostálová

Studuji obor německý jazyk pro manažerskou praxi na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Tancovat jsem začala v základních tanečních, poté jsem nastoupila do Tanečního sdružení Přerov, kde jsem vytancovala se svým tanečním partnerem třídu C v latinsko-amerických tancích a nyní jsem se začala věnovat s novým tanečním partnerem také standardním tancům. Jinak vyrábím šperky z korálků, brigádničím, a pokud mi zůstane ještě chvíle času, tak čtu.


Ladislav Horák

Jsem mladý student střední školy (Obchodní akademie s právem státní jazykové zkoušky), kterého pohltila vášeň tancovat. Absolvoval jsem základní i pokračovací taneční a nyní se krůček po krůčku učím závodnímu tanci. Mezi mé další záliby patří poslech hudby (především metal), rád maluji či kreslím, nebo si rád zpívám. Bohužel, žádný pěvec ze mě asi nebude, tak si zpívám aspoň ve sprše. Do světa umění jsem vnořen i díky loutkovému divadlu Přerovský Kašpárek, které je mou velkou láskou.


Klára Němečková

Jsem studentka Gymnázia Jana Blahoslava. Tanci se věnuji asi rok. Začala jsem tanečním kroužkem u Šrámků a absolvovala základní i pokračovací taneční. Ve volném čase si ráda čtu, hraji badminton nebo plavu. Taky si ráda v létě zajezdím s přáteli na bruslích. V zimě lyžuji a jezdím na snowboardu. Mým velkým koníčkem je volejbal, který jsem hrála nějakou dobu i závodně.


Jan Svítil

Je mi 25 let. K tanci jsem se dostal skrz svou bývalou přítelkyni a za svou kariéru jsem vystřídal už několik tanečních klubu (TS Morava, Danza, TS Přerov) mezi mé záliby patří samozřejmě tanec, prakticky jakýkoliv druh sportu, komunikace a navazování kontaktu s novými lidmi... mé zaměstnání je Voják z povolání a mimo mou práci mě můžete vidět přes den venku někde běhat a večer v nějakém dobrém podniku na jídle, nebo eventuálně na zábavě (samozřejmě pokud nejsem s tanečnicí a netančím =-))


Barbora Smyčková

Jsem studentkou Střední pedagogické školy v Přerově, obor pedagogické lyceum. Baví mě spolupráce s dětmi a ráda s nimi jezdím každoročně na tábor jako vedoucí. K tanci jsem se dostala až v tanečních, kde mě to chytlo a s chutí chci pokračovat, zdokonalovat se a dělat něco, co mě baví.


Tereza Zapletalová

Zatím jsem nováčkem, co se týká společenských tanců všeobecně, ale samotnému tanci se věnuji již od mateřské školy. Prostřídala jsem doposud několik tanečních škol a několik tanečních stylů od show dance až po hip-hop. Navštěvovala jsem TŠ Hit (Hedvičky poté Hedvínie), TAZZI, TŠ Mateřídouška v Předmostí, T-Devils a v poslední řadě TŠ Duckbeat. V současné době jsem studentkou VŠ v Olomouci, obor Management ekonomika ve veřejném sektoru. To by bylo ve stručnosti vše, co jsem Vám chtěla sdělit, snad jen závěrem ještě několik vět. Zbožňuji hudbu její beaty tóny, intonace a barvy hlasů v ní. Samotná radost z pohybu mě nutí stále k tanci a ten neodmyslitelně patří do mého života a bude tam patřit i dále.


Ludmila Pavelková

Právě dokončuji bakalářské studium na VŠB-TU Ostrava, obor Ekonomika cestovního ruchu. Absolvovala jsem jak základní, tak pokračovací taneční kurzy a tanci jsem se věnovala v Tanečním sdružení Přerov. Pak jsem měla pauzu a nyní se po dlouhé odmlce k tanci zase vracím a začínám zase od začátku. Kromě tance mám ráda lyžování, rekreační běh a volejbal pro zábavu. Ve volném čase si ráda poslechnu hudbu (zejména Tomáše Kluse) a trochu maluji.


David HermanCreated and programmed by Jakub Navařík 2013