Přihlášení uživatele

Celoroční provoz areálu
a činnost oddílů a odborů
T. J. SOKOL PŘEROV
jsou realizovány
za finanční spoluúčasti
statutárního města Přerova

Olomoucký kraj
finančně přispívá na provoz
areálu a činnost
oddílů a odborů
T. J. SOKOL PŘEROV

počítadlo.abz.cz

Za pokladem Fénixe!

Sokol Přerov

Letošní taneční sezona se nám přiblížila ke konci, a tak se členové tanečního oddílu vydali dne 12.6.2016 vstříc dobrodružství do Hostýnských vrchů hledat poklad našeho Fénixe.
Celodenní turistický výlet z Tesáku na Hostýnek byl protkán hledáním indicií, luštěním rébusů a lámáním si hlav, ale i spoustou zábavy, dobrodružství a týmovým duchem.
Ačkoli se našim tanečníkům nepodařilo najít všechny indicie, zlatý Fénixův poklad zdárně objevili!
Chci tímto poděkovat všem, kteří se zúčastnili nejen výletu, ale i veškerých tréninků, a po celý rok makali a potili se na parketu přerovské sokolovny! Velký dík patří především našim trenérům Jeffovi a Peťovi, rodičům našich členů a v neposlední řadě i členům Sokola Přerov, kteří nás po celou sezonu podporovali!

Všem vřele děkujeme a již teď se těšíme na příští sezonu!

Fotogalerii z výletu naleznete na odkazu níže:

Lucie Pavlíková14.06.2016